Stoiska i systemy wystawiennicze, konstrukcje targowe

Jako producent stoisk targowych, zapewniamy Państwu solidne konstrukcje wykonane z kratownic aluminiowych, które doskonale sprawdzają się jako zabudowa targowa, wystaw, wyposażenie sklepów.
Zabudowy targowe są lekkie, estetyczne i bardzo łatwe w montażu, a także dają niemalże nieograniczone możliwości rozbudowy i konfiguracji. Systemy wystawiennicze producent przygotowuje w taki sposób, aby zleceniodawca był w stu procentach usatysfakcjonowany z ich użytkowania.

Modułowa konstrukcja daje możliwość tworzenia stoisk targowych np. 4m x 4m wys. 2,5m,
a dokładając elementy z kratownic, możemy zbudować konstrukcje wystawienniczą 10m x 10m o wys. do 5m, dzięki czemu stoiska wystawiennicze można dostosować do swoich indywidualnych wymagań i przebudowywać wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Produkujemy trawersy aluminiowe w trzech wersjach:
duosystem, trisystem, quadrosystem.
Każde z nich wytwarzamy w trzech przekrojach 200 mm, 250 mm i 290 mm. W przypadku kratownic targowych dostępne są dwa sposoby łączenia ze sobą: na śruby oraz na sworznie i piny tzw. szybko-złącza, te drugie przewidziane są tylko dla trawersów tri 290 i quadro 290. Długości poszczególnych odcinków wykonujemy od 50 cm do 300 cm. Dostępne są również wszelkiego rodzaju narożniki, łączniki. Producent stoisk targowych zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria do budowy konstrukcji.

Kratownice Duo stosowane są bardziej jako elementy dekoracyjne lub jako instalacje na stałe.
Konstrukcje targowe czy stoiska wystawiennicze powinny być wykonane z kratownic tri lub quadro. Wtedy będziemy mieli gwarancję, że nasze systemy wystawiennicze są solidne i stabilne.

Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane systemy wystawiennicze wg projektu klienta lub możemy też wykonać projekt takiej konstrukcji. Przy każdej realizacji odpowiednio dobieramy rodzaj i przekrój kratownicy tak, aby cała instalacja była bezpieczna – dzięki temu proponowane przez nas zabudowy targowe spełniają wszystkie normy i nieustannie cieszą się zainteresowaniem ze strony klientów.

Nie prowadzimy jedynie sprzedaży naszych produktów – dla zainteresowanych przygotowaliśmy także stoiska targowe na wynajem. Jest to opłacalne rozwiązanie, w szczególności, gdy potrzebne są one jednorazowo bądź na krótki okres. Prowadzimy wynajem stoisk targowych zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski oraz Europy. Co więcej, jeżeli chodzi o nasze systemy wystawiennicze – jako producent możemy zaoferować także wykładzinę oraz wydruki wielkoformatowe na plandece PCV lub Siatce Mesh.